Eleman Arayanlar / AVRUPAYI SALLAYAN İŞ FIRSATI ARTIK TÜRKİYE’DE
330 TL
Kategori
: Eleman Arayanlar
Eklenme Tarihi
: 20.03.2011
İlan Türü
: Diğer
İlan Tipi
: Sıfır
Kimden
: Sahibinden
Avrupadan gelmiş ve Türkiyede resmiyet kazanmış olan Lyoness Holding adlı uluslararası şirketin rutin alışverişlerimize haftalık euro geri komisyon ve bu alışverişlere karşılık holdinginden ortaklık veren uluslar arası bir şirk
İlan Özellikleri
Türkiyenin en önemli oluşumu hakkında bilgilendirilmek için bu maili aldınız ve cevaplarınızı bekleriz..Yarın Tv de reklamları başladığında geç kalmamalısınız.Muhakkak değerlendirmeye tabi tutun.yatırım gözüyle bakacak olursak Avrupadan gelmiş ve Türkiyede resmiyet kazanmış olan Lyoness Holding adlı uluslararası şirketin rutin alışverişlerimize haftalık euro geri komisyon ve bu alışverişlere karşılık holdinginden ortaklık veren uluslar arası bir şirket.

Bu işi yaparken aynı zamanda kendi işinizde de çalışabileceksiniz. Çünkü bu işi internet üzerinden çalışarak yapabileceksiniz. Bu sebeble bu işi ev hanımından doktoruna kadar herkesin yapabileceği bir iş olarak sunuyoruz. Bu iş konusunda bilgilendirmeyi ve eğitimini internet üzerinden tüm illere ve tüm dünyaya yapacağız. Bunun için bir bilgisayar ve bağlantınız olması yeterli. Bir önemli konu da bu işe dahil olan herkese ücretsiz bir websitesi hediye ediyoruz .

Şu anda Türkiye genelinde 13000 kişi olduk ve ilk şanslı 30000 kişiyi arıyoruz. Geriye kalan sadece 17000 kişi aranıyor …Ön kaydınızı yaptırmakta acele ediniz.

İnternet üzerinden canlı online bilgilendirme toplantımıza katılmak için :

http://www.aydininternationalltd.com/?Lang=TR&SyfNmb=3
linkine tıklayarak ön kayıt formumuzu eksiksiz doldurunuz. Sistem otamatik olarak mailinize konferans odasının linkini gönderecektir. Bu linke isim soyisim ve misafir kodunuzu yazarak katılabilir ve bilgilendirilirsiniz.

İyi günler diler şimdiden hayırlı olmasını temenni ederiz .

NETMAN GRUP TEMSİLCİSİ (Referans)
Ali Rauf BİRER
İlan Sahibinin Bilgileri
roneer profili
ali birer
5364146547
roneer_82@hotmail.com
Üyelik : 20-03-2011
İlanın İstatistiği
Tavsiye
: 0
Yorum
: 0
Mesaj
: 0
Hit
: 1121