Eleman Arayanlar / Evden İnternetten Çalışabileceğiniz İş Fırsatı
0 $
Kategori
: Eleman Arayanlar
Eklenme Tarihi
: 07.05.2011
İlan Türü
: Diğer
İlan Tipi
: Sıfır
Kimden
: Diğer
Eğer bize katılmak istiyorsanız. Lütfen alttaki linke tıklayınız. (http://tinyurl.com/mustafailkay)
İlan Özellikleri
EVNİZDEN GÜNDE 1 SAAT AYIRARAK AYDA 1000TL VE ÜSTÜ PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ? FİRMAMIZA İNTERNET TABANLI CALISACAK CALISMA ARKADASLARI ARIYORUZ .MEMURLAR EV HANIMLARI EMEKLİLER ÖGRETMENLER ÖGRENCİLER İNTERNETİ KULLABİLEN HERKES BİZİMLE CALISABİLİR .ÖNEMLİ NOT İŞİMİZ SATİŞ VE PAZARLAMA DEGİLDİR.

KİMLER BİZİMLE ÇALIŞABİLİR:
Firmamızın internet tabanlı platformunda kendi belirleyeceği çalışma sistemini seçerek full time yada part time olarak günde en az 1,5-2 saatini ayırabilecek olan ev hanımları, öğrenciler, memurlar, işçiler, işsizler, öğretmeler, emekliler, serbest meslek sahipleri, asgari ücretli çalışanlar, işe veya ek gelire ihtiyacı olan herkes bizimle çalışabilmektedirler.

Yukarıda belirtilen temel nitelikler işe başvuracak adaylarda mutlaka olması gereken özellikler olup, adayların bu özellikleri taşıma ön şart olarak belirlenmiştir. Ancak tercih edilen özellikler ise adaylarda bulunması zorunlu olmayan ancak bu tür özelliklerden bir yada bir kaç tanesinin bulunması işteki başarısını arttıracak ve kazancına yansıyacak yetenekler olarak görülmektedir. Yetenek bazlı çalışma sistemimiz içerisinde seçeceği 7 farklı görevden bir tanesinde eğitilecek o görevde bulunacak ve sistem desteği alacaktır.
İlan Sahibinin Bilgileri
Mahzen45v profili
Mustafa ilkay Biçer
0554 927 42 24
0554 927 42 24
koloni45@windowslive.com
Üyelik : 07-05-2011
İlanın İstatistiği
Tavsiye
: 0
Yorum
: 0
Mesaj
: 0
Hit
: 1266