Otomobil / DOUBLE-UP BOR İÇERİKLİ NANO YAĞLAYICI
55 TL
Kategori
: Otomobil
Eklenme Tarihi
: 09.03.2012
İlan Türü
: Satılık
İlan Tipi
: Sıfır
Kimden
: Sahibinden
DOUBLE-UP BOR İÇERİKLİ NANO YAĞLAYICI ÜRÜN TANIMI: 4 zamanlı benzinli, dizel ve LPG’li tüm motorlarda kullanılan ve aşırı basınca dayanıklılık gösteren bor içerikli özel nano yağlayıcı.
İlan Özellikleri
DOUBLE-UP BOR İÇERİKLİ NANO YAĞLAYICI

ÜRÜN TANIMI: 4 zamanlı benzinli, dizel ve LPG’li tüm motorlarda kullanılan ve aşırı basınca dayanıklılık gösteren bor içerikli özel nano yağlayıcı.
ÜRÜN GRUBU: Nano Yağlayıcı
ÜRÜN AMBALAJ: 400 ml.
FİYATI: 55.00 TL.

BOR’UN İNANILMAZ ENERJİSİNİ MOTORUNUZA TAŞIYIN!

Otomotiv katkı sektörünün önde gelen firmalarından DOUBLE-UP, ürün yelpazesine nanobor partikülleri içeren nano yağlayıcı BOR DOUBLE’ı da ekleyerek liderliğini bir kez daha perçinledi.

“Otomotiv sektöründe dev buluş” olarak isim yapan ve “minimum fiyata maksimum koruma” amacıyla yola çıkan DOUBLE-UP’ın yağ katkı maddeleri ürün grubuna eklediği Nano Yağlayıcı BOR DOUBLE, bir Türk ürünü olarak nano teknolojiyle üretilen, yeni ve eski motorlarda mükemmel işlev gösteren bir ürün.

Katı yağlayıcılar sınıfındaki en etkili Nano Yağlayıcı ürünlerden biri olan Bor İçerikli Nano Yağlayıcı BOR DOUBLE, LPG’li, benzinli ve dizel araçlarda yakıt tasarrufu sağlamaya ve bakım masraflarını azaltmaya yardımcı olarak; markayı 10 yıldır takip eden tüketicilerden tam not alıyor.

FAYDALARI:

* Aşırı ısıya karşı dayanıklılığın artmasına etki eder.
* Aracın sessiz çalışmasına ve kompresyon değerlerini artırmaya yardımcı olur.
* Zorunlu ve yüksek sıcaklıklarda bile mükemmel sonuç verir.
* Egzoz emisyonunu azaltarak, çevrenin korunmasına katkıda bulunur.
* Katalitik konvertörlere zarar vermez.


NEDEN KULLANMALISINIZ?

Otomotiv yağlayıcıları sektörünün lider markası DOUBLE-UP’ın güvenilir adı altında piyasaya sürülen ve yeni ve eski tüm motorlarda kullanılan BOR DOUBLE Nano Yağlayıcı; motorda ileride zorunlu olarak meydana gelecek olan aşınmaları bugünden minimuma indirmeye; bunun sonucunda da ürünü kullanmayan bir araçla kıyaslandığında motorun çok daha yeni, aşıntısız ve verimli kalmasına yardımcı olur.

BU KATKI NEDEN ÖZEL?

Nano bor partikülleri içeren nano yağlayıcı, termal dayanıklılığı sayesinde çok yüksek ısılarda bile yağlayıcı özelliğini sürdürür ve motorda üstün koruma sağlamaya yardımcı olur.

Oluşturduğu gözle görülemeyen incelikteki film tabakası sayesinde metallerin birbirine sürtünmesinden kaynaklanan aşınmayı azaltmaya etki ederek sağladığı performans artışı ile üstün sürüş keyfi sağlar.

Otomobil sahipleri BOR DOUBLE Bor Nano Yağlayıcı kullandıklarında; yeni motorlarını koruma altına almaya ve eski motorlarının daha fazla yıpranmasını azaltmaya yardımcı olurlar.


BOR DOUBLE’IN FARKI NEDİR?

DOUBLE-UP’ın BOR içerikli yeni ürünü Bor Nano Yağlayıcı; içerdiği nano bor partikülleriyle motorunuzun kompresyon değerlerini artırmaya, sürtünmeden kaynaklanan aşınmayı azaltmaya, yakıt tasarrufu sağlamaya ve bakım masraflarını minimuma indirmeye yardımcı olur.

Özel yapısı sayesinde metal koruyucu özelliğine de sahip olan bu özel madenin nano teknoloji ile birleşimi sonucunda oluşan "DOUBLE-UP BOR DOUBLE"; motorların metal yüzeyindeki kurumlanma, zift ve katran birikimlerini önlemeye etki edeceği için; aynı zamanda ürünü kullanan araç sahiplerinin motorlarını koruma altına alarak rektifiye ömrünü uzatmaya ve ileriye dönük israfı önlemeye de etki eder.

KULLANIMI:


* 4 zamanlı benzinli, dizel ve LPG’li tüm motorlarda kullanılır.
* Motor yağı ve yağ filtresini değiştirin.
* Kullanımdan önce aracı 15-20 dk. rölantide çalıştırın.
* Ürünü iyice çalkalayarak motor yağına ekleyin ve 15-20 dk. daha çalıştırın.
* 8 lt.’ye kadar yağ alan araçlarda bir kutu ürün yeterlidir.
* Her türlü mineral ve yarı sentetik yağla uyumludur.


GÜVENLİK ÖNLEMLERİ:

* İyi havalandırılmış bir mekanda kullanın.
* Cilde teması halinde su ve sabunla, göze teması halinde bol suyla yıkayın.
* Çocuklardan ve hayvanlardan uzak tutun.DOUBLE-UP yağ katkıları; “TSE Uygunluk Belgesi”, “ISO 9001:2000”, “Katkı Yağları Tüketici Kalite Ödülü”, “TSE Ambalaj Tasarım Ödülü” gibi kaliteyi destekleyen yerel ve uluslararası birçok belge ve ödüle sahip ürünlerdir.


DETAYLI BİLGİ VE SORULARINIZ İÇİN:

Telefon: 0090- 216- 640 08 72 / 0090- 216- 640 08 73
Fax: 0090- 216- 640 08 87
E-mail: info@doubleup.com.tr
İlan Sahibinin Bilgileri
doubleupbfn profili
double-up tanıtım
2166400872
2166400873
shedat34@hotmail.com
Üyelik : 09-03-2012
İlanın İstatistiği
Tavsiye
: 0
Yorum
: 0
Mesaj
: 0
Hit
: 2148