Eleman Arayanlar / Evden Çalışabileceğiniz İş Fırsatı
0 $
Kategori
: Eleman Arayanlar
Eklenme Tarihi
: 11.06.2012
İlan Türü
: Diğer
İlan Tipi
: 2. El
Kimden
: Diğer
Evinizden günde 1 saat ayırarak ayda 1000 tl ve üstü kazanmak ister misiniz ? Firmamıza internet tabanlı çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Memurlar, ev hanımları, emekliler, öğretmenler, öğrenciler; interneti kullanabil
İlan Özellikleri
KONU: Evden İnternetten Çalışabileceğiniz İş Fırsatı
KİMLER BİZİMLE ÇALIŞABİLİR:
Firmamızın internet tabanlı platformunda kendi belirleyeceği çalışma sistemini seçerek full time yada part time olarak günde en az 1,5-2 saatini ayırabilecek olan ev hanımları, öğrenciler, memurlar, işçiler, işsizler,öğretmeler, emekliler, serbest meslek sahipleri, asgari ücretli çalışanlar, işe veya ek gelire ihtiyacı olanherkes bizimle çalışabilmektedirler.
Yukarıda belirtilen temel nitelikler işe başvuracak adaylarda mutlaka olması gereken özellikler olup, adayların bu özellikleri taşıma ön şart olarak belirlenmiştir. Ancak tercih edilen özellikler ise adaylarda bulunması zorunlu olmayan ancak bu tür özelliklerden bir yada bir kaç tanesinin bulunması işteki başarısını arttıracak ve kazancına yansıyacak yetenekler olarak görülmektedir. Yetenek bazlı çalışma sistemimiz içerisinde seçeceği 7 farklı görevden bir tanesinde 7 günlük bir eğitimden geçecek (eğitimde başarız olan yoktur ve şimdiye kadar da olmamıştır. ) o görevde bulunacak gelir elde etmesi için ayrıca sistem desteği alacaktır. Halen başka bir işte çalışıyor olmanız engel değildir.

İşimizle ilgilenen arkadaşlarımızın mail adreslerini bildirmeleri halinde işimizin detayları mail adreslerine gönderilecektir.
Not: Pazarlama işi ve benzeri değildir.

ADAYLARDA ARANAN TEMEL ÖZELLİKLER:
*** En az lise muzunu (Tercihen üniversite yada 2 yıllık fakülte)
*** Bilgisayarı ve İnternet bağlantısı bulunan
*** Serbest zamanlı isteğe bağlı parttime yada fulltime çalışabilecek,
*** Çalışma disiplinine sahip
*** Gelişime açık, teknolojiyi takip edebilen.
Detaylı Bilgi İçin : www.onlineisplatformu.com/nesimcik bağlantıdan başvuru yapınız:
İlan Sahibinin Bilgileri
nesimcik profili
ahmet aslan
nergiz7aksu@gmail.com
Üyelik : 11-06-2012
İlanın İstatistiği
Tavsiye
: 0
Yorum
: 0
Mesaj
: 0
Hit
: 1482